5

Aplikacija

Pravnik Puno radno vreme

na Bečejprevoz d.o.o. u Bečej (Poslato na 16-12-2016)

Bečejprevoz d.o.o.

Preduzeće “Bečejprevoz” d.o.o. je društvo koje se bavi prevozom putnika u zemlji i inostranstvu. Osnovano je 1949.godine, a u svojoj bogatoj istoriji “Bečejprevoz” d.o.o. je prolazio kroz različite političke, društvene i vlasničke promene nikad ne prestajući sa radom, nastojeći da što uspešnije i za korisnike svojih usluga što neosetnije uklopi neminovnosti razvoja, nikad ne dovodeći u pitanje kvalitet svojih usluga. “Bečejprevoz” d.o.o. je izrastao u moderno preduzeće, sa jasnim ciljevima modernizacije, veće efikasnosti upravljanja i poslovanja, sa stalnom orijentacijom ka korisnicima usluga. Puno pažnje se poklanja razvoju turizma kao prateće delatnosti.

Potreban nam je:

Pravnik
Bečej

Opis posla:

Prijem radnika u radni odnos i uručenje sve neophodne dokumentacije
Podnošenje registracionih prijava u Agenciji za privredne registre
Izrada ugovora, odluka, dopisa, podnesaka i dr. akata.
Praćenje zakonskih propisa, normativno – pravni poslovi, usklađivanje opštih akata sa zakonskom regulativom, radno – pravni i kadrovski poslovi, pravna zastupanja
Sastavljanje ponuda shodno zakonu o javnim nabavkama

Uslovi:

Diplomirani pravnik
Poželjno radno iskustvo u privredi

Nudimo:

Rad u prijatnom okruženju
Napredovanje u karijeri

Rok za konkurisanje: 31.12.2016.

Pregledano: 603 puta