13

Aplikacija

POMOĆNI RADNIK U KNJIGOVODSTVU Puno radno vreme

na ButanGas International d.o.o. u Beograd (Poslato na 19-12-2016)

ButanGas International d.o.o.

Firma ButanGas International d.o.o. na tržištu Srbije pojavila se početkom 2006. godine kao ogranak ButanGas grupe sa maticom ButanGas u Italiji (Milano), gde je i osnovana 1948. godine. Firma se bavi distribucijom i prodajom tečnog naftnog gasa.

Potreban nam je:

POMOĆNI RADNIK U KNJIGOVODSTVU
Beograd

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

VI ili VII1 stepen stručne spreme - ekonomskog smera
Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Aktivno znanje engleskog jezika
Poznavanje rada na računaru – MS Office
Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova i radnih zadataka:

Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
Ažuriranje dokumentacije
Popunjavanje i arhiviranje dokumenata
Obrada putnih naloga
Prijem porudžbina kupaca
Priprema i ispostavljanje predračuna i računa kupcima
Nabavka kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
Priprema dokumentacije za uvoz i nabavku robe i praćenje nabavke robe
Unos pripremljenih podataka u računar, kontrolu unešenih podataka i sortiranje i slaganje podataka
Obavlja blagajničke poslove