13

Aplikacija

Vozač Puno radno vreme

na Euro07 d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 20-12-2016)

Radno mesto: Vozač

Grad: Novi Sad

Opis posla:
• Vožnja lakog teretnog vozila
• Dostava robe na teritoriji grada i okoline
• Prijem i predaja prateće dokumentacije za robu koja se prevozi
• Uredno popunjavanje putnog naloga
• Odgovornost za pravilno rukovanje i održavanje vozila, kao i za robu koja se razvozi
• Unutrašnja i spoljna kontrola vozila prema zahtevima vozila i u skladu sa zakonom
• Ponašanje u saobraćaju u skladu sa Zakonom o bezbednosti saobraćaja na putevima

Uslovi za kandidata:
• Srednja stručna sprema
• Vozačka dozvola B kategorije i uredan vozački dosije
• Važeće lekarsko uverenje (poželjno)
• Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
• Tačnost, odgovornost i dobra vremenska organizacija

Mi Vam nudimo:
• Redovnu i sigurnu zaradu
• Dinamičan posao
• Rad u mladom timu ljudi u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
• Priliku za napredovanje u karijeri

Ako ste se pronašli u ovom opisu i zainteresovani ste za saradnju sa timom Euro 07, pošaljite nam svoju biografiju (CV), sa obaveznom naznakom da konkurišete za posao vozača, na konkursi@euro07.rs

Skoro postavljeni poslovi Euro07 d.o.o.

Pregledano: 539 puta
Preporuči prijatelji