0

Aplikacija

Magacinski radnik Puno radno vreme

na Mercator-S d.o.o. u Beograd, Novi Banovci, Novi Sad, Niš i Subotica (Poslato na 23-12-2016)

Mercator-S d.o.o.

Mercator – S d.o.o. Novi Sad je jedan od najvećih i najuspešnijih trgovinskih lanaca u jugoistočnoj Evropi koji se odlučno širi na srpskom tržištu, sa snažnom strateškom razvojnom orijentacijom, prepoznatljivom korporativnom kulturom, visokim stepenom osećaja pripadnosti, društvenom odgovornošću i brigom za budućnost.

Kompanija Mercator- S Vam pruža mogućnost da budete deo uspešnog tima u Beogradu, Novim Banovcima, Novom Sadu, Nišu i Subotici, na radnom mestu:

MAGACINSKI RADNIK

Nudimo Vam:

Mogućnost da ostvaruje karijeru u najperspektivnijoj kompaniji u oblasti retail-a
Rad u jednoj od najbrže rastućih kompanija
Stalnu obuku i usavršavanje
Pozitivnu radnu atmosferu i okruženje
Opis posla:

Istovara i utovara robu
Slaže robu u magacinu
Čisti i pere magacin
Kontroliše odvajanje otpada prema vrsti i odlaganje smeća
Odgovara za ispravnost robe i čistoću magacina

Uslovi za kandidate:

Minimum III stepen stručne spreme
Poželjno radno iskustvo u prijemu robe u magacinu
Ukoliko i Vi želite da postanete deo kompanije Mercator – S, možete da se javite na besplatan broj telefona 0800/104-105 svakog radnog dana od 09:30h do 16:30h ili popunite formular do kog se dolazi klikom na sledeći link:

Biće kontaktirani samo kandidati koji na osnovu pregleda biografija uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 06.01.2017.

Skoro postavljeni poslovi Mercator-S d.o.o.

Pregledano: 513 puta