3

Aplikacija

Stručni saradnik za komercijalne poslove Puno radno vreme

na Mides Sistemi d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 26-12-2016)

Mides Sistemi d.o.o.

Privredno društvo Mides Sistemi d.o.o. Novi Sad, deo je grupe Mides International iz EU, i prisutno je 10 godina na tržištu Republike Srbije.

Specijalizovani smo za oblast sistema za besprekidno napajanje. Područje delovanja je inženjering, konsalting, projektovanje, izvođenje radova, prodaja, puštanje u rad i servis UPS sistema, dizel agregatskih postrojenja u industriji i IT aplikacijama.

U skladu sa razvojnom strategijom i povećanjem obima posla, raspisuje konkurs za radno mesto:

Stručni saradnik za komercijalne poslove
Novi Sad

Opis posla:

Saradnja i jačanje odnosa sa postojećim kupcima
Proširenje prodajne mreže i pronalaženje novih kupaca
Izrada izveštaja, ponuda i drugih dokumenata
Istraživanje i analiza tržišta, praćenje novosti na tržištu
Davanje predloga za proširenje i promenu asortimana roba koja se prodaje

Od kandidata očekujemo:

Poželjno iskustvo u prodaji
Poželjno poznavanje procesa nabavke odnosno prodaje robe
Izražene usmene komunikacione i pregovaračke sposobnosti
Poznavanje MS Office paketa
Vozačka dozvola
Poznavanje engleskog jezika
Poželjno visoko obrazovanje tehničkog usmerenja

Omogućavamo Vam:

Stručnu obuku i uvođenje u posao
Redovna primanja i stalni radni odnos (nakon uspešno obavljenog probnog rada)
Konstantnu organizaciju aktivnosti i podršku mentora
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju.

Rok za konkurisanje: 25.01.2017.

Skoro postavljeni poslovi Mides Sistemi d.o.o.

Pregledano: 257 puta