7

Aplikacija

Poslovni sekretar Puno radno vreme

na Adam Šped System d.o.o. u Subotica (Poslato na 27-12-2016)

Adam Šped System d.o.o.

Kompanija ADAM-ŠPED SYSTEM D.O.O. nastala je 2004. i bavi se logistikom, carinskim zastupanjem, skladištenjem i konsaltingom.

U 2016. godini kompanija je proglašena za najbolju špediciju u Srbiji.

Potreban nam je:

POSLOVNI SEKRETAR
Subotica

OPIS POSLA:

Odgovara na direktne i telefonske upite na srpskom i engleskom jeziku
Pravovremeno prosleđuje potrebne primljene informacije neposrednom rukovodiocu, saradnicima ili komitentima
Dočekivanje i usluživanje klijenata, poslovnih partnera, zaposlenih i dr. koji su došli kod rukovodioca
Primanje i slanje dnevne obične i e-mail pošte i vođenje evidencije o tome
Prima zahteve kandidata za zapošljavanje, radne biografije kandidata
Skenira potrebna dokumenta zaposlenih
Kopira, štampa, skenira i šalje potrebna dokumenta e-mail-om ili fax-om
Sastavlja molbe, izjave, potvrde, ovlašćenja/punomoći
Pisanje poslovnih dopisa i pisama prema dobijenim uputstvima, popunjavanje različitih formulara, obrazaca, i slično

Uslovi za kandidate:

VSS poželjno
Savesnost i pedantnost
Komunikativnost i ljubaznost
Sposobnost vešte verbalne i pisane komunikacije
Strpljivost
Preduzimljivost, organizovanost
Emocionalna stabilnost i staloženost
Promišljenost, poverljivost, odmerenost i diskretnost
Posedovanje osnovnog znanja rada na računaru (ali i poznavanje principa rada na faksu, skeneru, fotokopir mašini i sl.)
Znanje bar jednog stranog jezika, poželjno i više

Rok za konkurisanje: 10.01.2017.

Pregledano: 737 puta