82

Aplikacija

Poslovni sekretar Puno radno vreme

na Creative Web u Beograd (Poslato na 03-01-2017)

Opis posla:

• Primanje i usmeravanje elektronske pošte i telefonskih poziva;
• Pružanje logističkih usluga članovima tima;
• Komunikacija sa knjigovodstvom i poslovnim saradnicima;
• Vođenje evidencije o potrošnom materijalu i pravovremeno nabavljanje istog;
• Primanje pošte i vođenje evidencije o dokumentaciji;
• Druge aktivnosti u skladu sa aktivnostima organizacije;

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

• Srednja stručna sprema (poželjno viša ili visoka stručna sprema ili završna godina na fakultetu društvenog usmerenja);
• Dobre organizacijske sposobnosti;
• Dobre komunikacijske sposobnosti;
• Veština pisanja;
• Poznavanje rada na računaru – napredno poznavanje Office paketa (obavezno Word, Excel, Outlook, PowerPoint; poželjno Access), poznavanje društvenih mreža.
• Znanje engleskog jezika na komunikacijskom nivou
• Savesnost i pedantnost

Pregledano: 1861 puta