4

Aplikacija

Šef salona Puno radno vreme

na Forma Ideale d.o.o. u Sombor (Poslato na 04-01-2017)

Forma Ideale d.o.o.

Šef salona
Sombor

Opis posla:

rukovodi radom salona (planira, inicira, organizuje, koordinira i kontroliše poslove koji se obavljaju u salonu)
sprovodi poslovnu politiku firme, kodeks ponašanja
verifikuje zahteve za nabavkom sredstava rada
sprovodi zakonske propise u oblasti trgovine
vrši nadzor nad organizovanjem transporta robe kupcima
vrši nadzor nad kvantitativnim i kvalitativnim prijemom robe
sačinjava izveštaje o troškovima koji prate poslovanje u salonu
odgovoran je za ostvarenje planskih troškova
odgovoran je za stanje međuljudskih odnosa u salonu
daje predloge za prijem i otkaz zaposlenih
daje predloge za uvećanje i umanjenje zarada zaposlenih
ocenjuje rad zaposlenih

Uslovi za prijavu:

VSS, VS
minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
sposobnost brze organizacije i rada pod vremenskim ograničenjem
jake analitičke, pregovaračke i komunikacione sposobnosti
visok nivo poznavanja rada na računaru (MS Office)
poželjno poznavanje engleskog jezika
vozačka dozvola B kategorije
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 03.02.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale d.o.o.

Pregledano: 404 puta