0

Aplikacija

NEGOVATELJICE u domu za stara lica Puno radno vreme

na Gala luks (Bilo koji) (Poslato na 04-01-2017)

Domu za stara lica potrebne NEGOVATELJICE/NEGOVATELJI.

Opis posla
-potpuna briga o pacijentu
-podrška i pomoć pri izvršavanju osnovnih životnih potreba
-briga o higijeni korisnika
-presvlačenje korisnika usluga doma
-briga o higijeni prostora u kome borave korisnici

Znanje i veštine
-Humanost je na prvom mestu kod poslova nege starih i nemoćnih lica, potrebna vitalnost ifizička spremnost za obavljanje ovog posla.
-Spretnost, energičnost i strpljenje takođe su veoma važni.

Radno iskustvo
Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije presudno. Dovoljno je da ste spremni da radite i obučite se za jedno od najhumanijih zanimanja.

Profil kandidata
Kandidati bi trebalo da budu fizički i psihički spremni za rad u specifičnim uslovima rad sa starim i nemoćnim licima.
Ozbiljni, odgovorni, strpljivi i tolerantni.

Nudimo
Odlične uslove rada.
Redovan i korektan prihod.
Stalan radni odnos.
Ozbiljnost i profesionalnost.

Napomena
Zainteresovani kandidati koji se prijave biće kontaktirani u kratkom roku.

Prijave sa biografijom slati na: agencijagalaluks@gmail.com

Više informacija na 011/6649-131 060/7140-003

Skoro postavljeni poslovi Gala luks

Pregledano: 171 puta