1

aplikant

Medicinska sestra - tehničar za rad u domu za stara lica Puno radno vreme

na Gala luks u Beograd (Poslato na 04-01-2017)

Za svog klijenta, dom za stara lica na Altini, potražujemo MEDICINSKE SESTRE-TEHNIČARE.

Opis posla
-Posmatranje i procena telesnog i psihičkog stanja i ponašanje svojih pacijenata
-Davanje propisane terapije,
-Prepoznaju potrebe za negom,
-Pruzaju važne podatke doktorima za prepoznavanje i praćenje toka bolesti,
-Utvrđivanje kliničkih simptoma, primenu dijagnostičkih metoda i postupaka nege.

Znanje i veštine
-Potrebno je da kandidati, samostalno i efikasno prate i procenjuju tok i stanje bolesnika, odnosno korisnika u domu za stara lica. Takođe, da stručno i samouvereno sprovode propisane terapije, kao i da su spremni i motivisani za rad i učenje u domenu gerontoloske medicinske nege.

Radno iskustvo
-Neophodno je posedovanje stručnog radnog iskustva, poznavanje psihologije i rada sa starim i nemoćnim licima.

Profil kandidata
-Podrazumeva se da kandidati budu izuzetno profesionalni, odgovorni i posveceni poslu, s obzirom da se radi o izuzetno osetljivoj kategoriji ljudi.
-Spremni za timski rad, motivisani i energični.

Nudimo
-Stalni radni odnos u savremeno opremljenom domu, na više lokacija,
-Redovne zarade,
-Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme,
-Korektan i profesionalan odnos prema zaposlenima.

Napomena
-Očekujemo vaše prijave, kandidati koji budu odgovarali zadatom profilu biće kontaktirani u najkaraćem roku.

Prijave sa biografijom slati na: agencijagalaluks@gmail.com

Više informacija na 011/6687-755 011/6649-132 060/7140-002 060/3585-001

Skoro postavljeni poslovi Gala luks

Pregledano: 91 puta
Preporuči prijatelji