2

Aplikacija

Tehnolog razvoja i održavanja alata i mašina Puno radno vreme

na BANE MPI u Sombor (Poslato na 05-01-2017)

Tehnolog razvoja i održavanja alata i mašina

,,BANE MPI” doo, ogranak Pogon Sombor, Sombor

Adresa poslodavca: Staparski put bb, Sombor

Kontakt osoba: Marina Belušević

Kontakt telefon: 064/ 825-11-25

E-mail: hr@bane.rs

Opis posla: redovan pregled i kontrola parametara procesa i gotovog proizvoda; učestvovanje u formiranju instrukcija za proizvodnju (tehnološka uputstva, parametri proizvodnje, recepture za proizvodnju); konstantan rad na unapređenju proizvodnih procesa i gotovih proizvoda; korišćenje inovativne tehnike i metodologije pri rešavanju i smanjenju gubitaka i škartova u proizvodnji; analiza zastoja na proizvodnim linijama i uzroci nastajanja neusaglašenog proizvoda i pokretanje inicijative za otklanjanje istih; organizacija tekućeg i remontnog održavanja; utvrđivanje kvarova i nadgledanje servisnih intervencija; projektovanje alata i procesa proizvodnje; stvaranje i ažuriranje konstruktivne dokumentacije proizvoda; sistematizacija svih bitnih podataka o proizvodima

Obrazovanje: Diplomirani mašinski inženjer (VII sss) – smer nije bitan

Uslovi rada i ostali uslovi:

neophodno je radno iskustvo u traženoj struci
obezbeđen je smeštaj
dužina radnog vremena 8 sati
rad u dve smene
rad na određeno vreme – 2 meseca (postoji mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme)
poželjna vozačka dozvola B kategorije
Rok važenja
04.02.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata
Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 6 meseci
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Sombor
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen smeštaj

Napomena

Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije da dostave putem e-mail adrese.

Jezik:

Engleski Srednji

Računarske veštine:

Obrada teksta – Word
Internet
Autocad 2D
Obrada tabela – Excel

Pregledano: 868 puta