0

Aplikacija

Serviser gasnih i pelet kotlova Puno radno vreme

na IBG COEX d.o.o. u Beograd (Poslato na 05-01-2017)

Serviser gasnih i pelet kotlova (bez obzira na pol)

,,IBG COEX” doo, Beograd

Opis posla i zaduženja:

Servisiranje i održavanje opreme za grejanje – gasnih i pelet kotlova/gorionika, elektro kotlova
Provera tehničke ispravnosti opreme, preventivno održavanje prema izdatim servisnim nalozima
Ispitivanje funkcionalnosti sistema i performansi opreme
Servisiranje opreme i rešavanje prijavljenih neispravnosti sistema
Programiranje i podešavanje opreme
Rad na terenu

Uslovi rada i ostali uslovi:

SSS – smer elektrotehnički ili neki drugi tehnički smer
Poželjno poznavanje rada na računaru
Vozačka dozvola ,,B” kategorije
Spremnost na prekovremeni rad
Spremnost za timski rad u dinamičkom okruženju
Želja za konstantnom edukacijom i usavršavanjem
Fleksibilnost, komunikativnost, pouzdanost, odgovornost

Ponuđene pogodnosti:

Rad u uspešnom radnom okruženju
Edukacija i konstantno usavršavanje
Dobra zarada
Stalno zaposlenje

e-mail adresa: gordana@coex.rs ; ivan@coex.rs

Zainteresovani kandidati, radne biografije mogu da pošalju na e-mail adresu .
Rok važenja
04.02.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Stara Pazova
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Dodatne informacije
Terenski rad

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Računarske veštine:

Obrada tabela – Excel
Obrada teksta – Word

Skoro postavljeni poslovi IBG COEX d.o.o.

Pregledano: 321 puta