4

Aplikacija

Vozač u drumskom međunarodnom transportu Puno radno vreme

na MS - Transport d.o.o. u Ruma (Poslato na 05-01-2017)

MS - Transport d.o.o.

MS Transport d.o.o. poseduje tendenciju rasta i razvoja i shodno našoj želji da svoje usluge međunarodnog transporta što više proširimo, potreban nam je sve veći broj zaposlenih.

Želimo da podstaknemo kandidate bez iskustva da se kod nas obuče, steknu potrebno znanje i napreduju sa titulom vozača u međunarodnom transportu.

Već iskusnim vozačima, a kojima je potreban posao, sigurno je poznato naše ime, kao ime dobre kuće i izuzetnog poslodavca.

Potreban nam je:

Vozač u drumskom međunarodnom transportu
Ruma

Uslovi:

B, C, E kategorija
Potvrda MUP-a da osoba nije krivično gonjena ili kažnjavana
Ozbiljan kandidat koji je spreman da radi sa nama na duge staze
Pažljivost
Visok nivo odgovornosti i koncentracije

Opis posla:

Priprema vozila
Praćenje potreba servisiranja
Preuzimanje prevozne dokumentacije
Utovar/istovar robe
Kontrola robe
Izveštavanje o prevozu

Ukoliko se kandidat pokaže izuzetnim u smislu poštovanja nadređenih, odgovorno i savesno obavlja svoj posao, vrši se povećanje plate i obezbeđivanje ugovora na neodređeno.

Rok za konkurisanje: 19.01.2017.

Pregledano: 561 puta