0

Aplikacija

Stručni saradnik/ca za farmaceutski kanal prodaje Puno radno vreme

na Alca Trgovina d.o.o. u Beograd (Poslato na 05-01-2017)

Alca Trgovina d.o.o.

Pravo ka najboljima Straight to the great

ALCA TRGOVINA D.O.O. oglašava potrebu za sledećim radnim mestom u Beogradu:

Stručni saradnik/ca za farmaceutski kanal prodaje
jedan izvršilac za Famaceutski kanal prodaje

Opis poslova:

Obilazak terena, komunikacija, promovisanje i prezentovanje proizvoda i preparata lekarima, farmaceutima i zdravstvenim institucijama
Organizovanje i prisustvovanje stručnim skupovima
Sprovođenje zadate marketing strategije i komercijalnih aktivnosti u cilju ostvarivanja prodajnih planova
Praćenje trendova na tržištu i analiza aktivnosti konkurencije,
Obezbeđivanje dobrog pozicioniranja, razvoja i rasta proizvoda i preparata na tržištu
Analiza rezultata i izveštavanje o rezultatima aktivnosti

Uslovi:

Visoka stručna sprema (farmaceutski, medicinski ili stomatološki fakultet)
Znanje rada na računaru (MS Office)
Aktivno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije i aktivan vozač
Odlične prezentacione, pregovaračke i organizacione sposobnosti
Proaktivan pristup radu i usmerenost na rezultate
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Nudimo odlične uslove rada u kompaniji sa intenzivnim rastom, rad u dinamičnoj i kreativnoj sredini kao i mogućnost za dalje obrazovanje.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV do 19.01.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati iz užeg izbora.

Link za prijavu

Pregledano: 389 puta