4

Aplikacija

Analitičar u Laboratoriji Puno radno vreme

na Institut Vatrogas d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 05-01-2017)

Institut Vatrogas d.o.o.

Akreditovana Laboratorija za fizičko-hemijska ispitivanja (vode, vazduha, zemljišta i otpada) u životnoj sredini raspisuje konkurs za radno mesto:

Analitičar u Laboratoriji

Opis poslova:

Priprema i fizičko-hemijsko ispitivanja uzoraka standardnim i dokumentovanim metodama
Validacija i verifikacija metoda,proračun merne nesigurnosti,interna kontrola kvaliteta
Obrada rezultata ispitivanja i izveštavanje

Uslovi:

Visoka stručna sprema (diplomirani hemičar,diplomirani tehnolog,diplomirani fiziko-hemičar)
Radno iskustvo u akreditovanoj laboratoriji po zahtevu standarda SRPS ISO/IEC 17025 – minimum 1 godine
Obavezno iskustvo u radu sa analitičkim tehnikama:
Gasna i tečna hromatografija
Spektrofotometrija
Spektroskopija
(GC-MS , ICP-OES / ICP-MS, AAS , HPLC i sl.)
Znanje engleskog jezika(minimum srednji nivo)
Aktivni vozač „B“ kategorije

Pregledano: 383 puta
Preporuči prijatelji