2

Aplikacija

Komercijalista na terenu Puno radno vreme

na Panthera MIP DOO u Vojvodina i Braničevski okrug (Poslato na 06-01-2017)

PANTHERA MIP DOO raspisuje konkurs za terenskog komercijalistu na teritoriji Vojvodine i Branicevskog okruga

Opis posla:

Kombinacija terensko-kancelarijskog posla
Prodaja kucne hemije i ostalih kucnih potrebstina
Uspostavljanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa novim kupcima
Obilazak i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
Redovno izveštavanje o obilasku terena i rezultatima

Uslovi za prijavljivanje:

Minimum IV stepen stručne spreme
Obavezno radno iskustvo na poslovima prodaje
Vozačka dozvola B kategorije (sopstveno vozilo)
Poznavanje rada na računaru
Znanje engleskog jezika

Nudimo:

Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
Mogućnost napretka i usavršavanja
Ugovor o radu na određeno vreme, sa mogućnošću stalnog zaposlenja

CV mozete slati na pantheramip@gmail.com

Pregledano: 474 puta