0

Aplikacija

Automehaničar sa iskustvom Puno radno vreme

na GAGA Motors d.o.o. u Beograd (Poslato na 09-01-2017)

Grad Beograd
Radno vreme Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos
Broj izvršilaca 2
Stručna sprema SSS, VKV, KV, NK
Opis posla
Popravka i održavanje putničkih i lakih teretnih vozila
Znanje i veštine
Neophodno znanje :
- Servisi
- popravke trapa
- popravke kočionih sistema
- generalne popravke motora
- popravke menjača i diferencijala
- popravka sistema za hlađenje
Radno iskustvo
Minimalno radno iskustvo od 5 godina u struci.
Profil kandidata
Kandidat treba da bude, sposoban, vredan, pedantan i da ima želju da uči i napreduje.
Nudimo
Aktivnu zajednicu za rad sa prijatnom atmosferom i svim uslovima za rad.

Prijave slati na email : office@gaga.co.rs ili na broj telefona : 011/2500501

Gaga Motors d.o.o.

Skoro postavljeni poslovi GAGA Motors d.o.o.

Pregledano: 213 puta