7

Aplikacija

Administrativni radnik Puno radno vreme

na Servis bele tehnike ,,Elgor" u Kruševac (Poslato na 10-01-2017)

Administrativni radnik (bez obzira na pol)

Servis bele tehnike ,,Elgor” Kruševac

SERVIS BELE TEHNIKEELGOR” KRUŠEVAC ima potrebu da zaposli 1 lice na ADMINISTRATIVNIM POSLOVIMA.

Opis posla: kancelarijski rad, rad sa strankama, prijem i evidentiranje poziva,prijem i slanje mejlova, otvaranje i zatvaranje naloga….

Uslovi: – najmanje srednja stručna sprema – IV stepen obrazovanja ekonomskog ili tehničkog smera – radno iskustvo 6 meseci na istim ili sličnim poslovima – poznavanje rada na računaru – komunikacione veštine – vozačka dozvola B kategorije (poželjno ne i obavezno) – Engleski jezik srednji nivo

Kontakt sa poslodavcem: – lično sa biografijom na adresu Servisa ELGOR Kruševac, Kralja Petra I 105 – dostavljanje radne biografije putem e-mail adrese: elgor.office@gmail.com – telefonom na brojeve 063-456365 i 063-8225033

Rok važenja
10.02.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata
Elektrotehnika i telekomunikacije , Ekonomija, finansije i osiguranje , Pravo i administracija
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 6 meseci
Broj izvršilaca
1
Mesto rada
Kruševac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Vozačka dozvola
B – Poželjno

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Jezik:

Engleski Srednji

Računarske veštine:

Obrada teksta – Word
Obrada tabela – Excel
Windows
Internet

Pregledano: 293 puta
Preporuči prijatelji