0

Aplikacija

Pomoćni radik/radnica u proizvodnji EU pasoš Puno radno vreme

na Partners & Orka u Slovenija (Velenje) (Poslato na 10-01-2017)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta iz Sloveniji, potražuje pomoćne radnike u autoindustriji. Država rada: Slovenija, mesto: Velenje

Opis posla:

-Pakovanje, odvajanje, sortitanje proizvoda

Uslovi za kandidate:

-Brzina i spretnost
-Nije neophodno radno iskustvo
-Obavezan pasoš neke od zemalja EU
-Odgovorne, ozbiljne i savesne osobe

Nudi se:

-Ugovor o radu
-Rad u sve III smene
-Satnica od 3.5 EUR/h, III smena (noćna) 4 EUR/h
-Obezbeđen topli obrok za I smenu, II i III smena dobijaju novac za ishranu u iznosu od 4 EUR dnevno
-220 radnih sati mesečno, 1 dan u nedelji slobodan
-Obezbeđen smeštaj

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adrese: hr@putdoposla.com
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 065/5612-789

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 318 puta