0

Aplikacija

Rukovodilac proizvodnje Puno radno vreme

na Univerexport d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 11-01-2017)

Univerexport d.o.o.

Potreban nam je:

Rukovodilac proizvodnje Novi Sad

Opšti uslovi:

VII stepen stručne spreme – diplomirani tehnolog prehrambenog smera
Minimum dve godine radnog iskustva na rukovodećim poslovima u proizvodnji hrane
Sposobnost rada na računaru, napredno poznavanje Office program paketa i rada u operativnom softverskom programu
Posedovanje sanitarne knjižice

Opis posla:

Rukovođenje celokupnim procesom proizvodnje i prometa hleba, peciva, smrznutog lisnatog testa, testenina i sladoleda
Kontrolisanje uslova u svim delovima proizvodno tehnološkog procesa
Utvrđivanje normativa utrošaka materijalnih elemenata procesa proizvodnje u proizvodnim pogonima
Utvrđivanje i sastavljanje proizvođačke deklaracije za proizvode iz proizvodnog asortimana proizvodnih pogona i staranje o njihovoj verifikaciji kod nadležnih institucija
Uvođenje novih proizvoda u proizvodni asortiman proizvodnih pogona
Saradnja sa stručnim institucijama na unapređenju kvaliteta procesa rada i proizvoda iz proizvodnog asortimana proizvodnih pogona
Briga o zdravstveno – higijenskoj ispravnosti proizvoda proizvodnih pogona
Izbor sirovina i dobavljača za sve proizvodne jedinice u okviru Grupe
Izrada godišnjeg plana proizvodnje svih proizvodnih jedinica Grupe
Učestvovanje u izboru tehničkih uređaja i obezbeđivanju sredstva za rad proizvodnih pogona, praćenje tehničke ispravnost opreme
Praćenje zakonskih i drugih propisa koji regulišu delatnost pogona kojim rukovodi i briga o njihovoj primeni u proizvodnim pogonima
Učestvovanje u implementaciji svih zakonski propisanih standarda i HACCP sistema
Upravljanje kontrolom kvaliteta asortimana i skladištenja robe u proizvodnim pogonima i MPO
Vođenje odgovarajuće evidencije o poslovnim promenama nastalim u proizvodnim pogonima
Obuka zaposlenih u proizvodnim pogonima i unapređenje njihovog rada
Praćenje i analiza rada konkurencije u domenu ličnih proizvodnji
Briga o redovnoj distribuciji svih proizvoda iz asortimana proizvodnih pogona ka MPO
Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo velikog tima i ostvarite svoja poslovna očekivanja, prijavite se popunjavanjem on-line formular sa obaveznom naznakom radnog mesta Rukovodilac proizvodnje 267.

Rok za konkurisanje: 25.01.2017.

Link za prijavu

Skoro postavljeni poslovi Univerexport d.o.o.

Pregledano: 481 puta