4

Aplikacija

Saradnik u prodaji Puno radno vreme

na Portal Mladi Group u Beograd (Poslato na 12-01-2017)

Proširujemo svoj tim sa pojedincima koji napredovanje u svojoj karijeri pronalaze u prodaji i promociji usluga naše firme. Mi cenimo predznanje, ali još više cenimo potencijal i spremnost da se stiču nova znanja. Pomozi nam da pomognemo drugim mladima da lakše i brže dođu do željenog posla.

Zaduženja

Prezentacija usluga (telefon, mail, sastanci, konferencije)
Negovanje dobrih odnosa sa postojećim partnerima
Pronalaženje potencijalnih partnera
Kompletna briga o prodajnom procesu, od ponude do naplate
Sklapanje ugovora sa kupcima
Priprema izveštaja

Uslovi

Cenimo realno stečeno obrazovanje
Posebno vrednujemo prethodno iskustvo na poslovima prodaje online usluga/oglašavanja
Za ovaj posao, potrebno je da je kandidat vešt u komunikaciji i pregovaranju (usmena i pismena)
Cenimo osobu koja uradi do kraja dogovoreni zadatak, koja ne odustaje na prvom NE, koja je snalažljiva i pouzdana
Očekujemo profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama, visok stepen inicijative i razvijenu kulturu izveštavanja tima o procesu rada
Podrazumevamo da kandidat dobro poznaje rad na računaru (Word, Excel, Internet)
Osnovno poznavanje engleskog jezika je neophodno

Nudimo

Rad od kuće (6 sati dnevno, 5 dana u nedelji)
Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
Aktivno učešće u razvoju firme i promociji imidža firme
Fiksni deo + procenat od prodaje
Mogućnost stalnog zaposlenja
Rad na terenu (sastanci sa partnerima)

Napomene

Ukoliko želite da doprinesete rastućem timu, i da svojim radom rastete zajedno sa kompanijom, prijavite se za nasu poziciju. Možete aplicirati slanjem Vašeg CV-ja i kratkog motivacionog pisma koje objašnjava zašto ste zainteresovani za ovu poziciju i zašto ste baš Vi prava osoba za ovaj posao. Molimo da imate u vidu da će se razmatrati samo prijave koje obuhvataju i CV i motivaciono pismo.

Pregledano: 258 puta
Preporuči prijatelji