52

Aplikacija

Poslovni sekretar Puno radno vreme

na Fimas d.o.o. u Beograd (Poslato na 03-03-2017)

Fimas d.o.o.

Preduzeće Fimas d.o.o. se bavi proizvodnjom i opremanjem ugostiteljskih objekata. Osnovano je januara 1994. godine. Počeli smo kao mala porodična firma sa troje zaposlenih. 23 godine rastemo i razvijamo poslovanje, učimo i primenjujemo stečena znanja, osluškujemo potrebe tržišta i unosimo inovacije. Sedište firme je u Beogradu, ulica Omladinskih brigada 102, gde se nalazi i veliki izložbeni showroom na 300 m2, proizvodna hala i magacinski prostor od 1000 m2.

Potreban nam je:

Poslovni sekretar
Beograd

OPIS POSLA:

Rad na telefonskoj centrali - preuzimanje i preusmeravanje telefonskih poziva
Preuzimanje i razvrstavanje pošte
Organizacija službenih putovanja, rezervacija hotela, ispunjavanje putnih naloga
Naručivanje kancelarijskog i potrošnog materijala
Pravovremeno prosleđivanje informacija nadređenima
Dočekivanje poslovnih partnera

POTREBNI USLOVI:

IV stepen stručne spreme (ekonomska škola)
VSS (ekonomski smer)
Poželjno radno iskustvo
Znanje rada na računaru, u okviru paketa Microsoft Office
Engleski jezik

NUDIMO:

Rad u stabilnom i respektabilnom preduzeću
Stimulativno radno okruženje
Plaćeni troškovi prevoza
Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Rok za konkurisanje: 02.04.2017.

Skoro postavljeni poslovi Fimas d.o.o.

Pregledano: 1126 puta