0

Aplikacija

Merchandiser nameštaja Puno radno vreme

na Forma Ideale u Kragujevac (Poslato na 16-03-2017)

Forma Ideale

Merchandiser nameštaja
Kragujevac

Opis poslova:

obilazi maloprodajne objekte i vrši slaganje nameštaja
kontrola ispravnosti i izgleda nameštaja
prati stanje zaliha nameštaja u maloprodajnim objektima
unapređuje prodaju nameštaja u maloprodajnim objektima
konstantno radi na unapređenju pozicija artikala u maloprodajnim objektima
pridržava se svih dokumenata QMS, EMS i OHSAS koja su predviđena za radno mesto
druge poslove po nalogu Menadžera asortimana
izveštaje o svom radu podnosi Menadžeru asortimana
za svoj rad odgovara Menadžeru asortimana

Uslovi:

stepen stručne spreme IV , poželjno V
AutoCad
ArchiCad
SketchUp
poželjno 3D Max
poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Rok za konkurisanje: 31.03.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale

Pregledano: 2173 puta