0

Aplikacija

Administrativni sekretar Puno radno vreme

na Bonus Stan d.o.o. u Novi Sad (Poslato na 21-03-2017)

Bonus Stan d.o.o.

Kompaniji “BONUS STAN” d.o.o. Novi Sad potreban:

ADMINISTRATIVNI SEKRETAR
Novi Sad

Opis posla:

Vođenje knjige ulaznih i izlaznih faktura
Kadrovska evidencija (priprema dokumentacije za prijavu i odjavu radnika, overa zdravstvenih knjižica)
Vođenje evidencija o prisustvu na radu, godišnjim odmorima, bolovanjima, službenim putovanjima
Koordinacija i obavljanje kancelarijskih poslova
Prijem i slanje pošte
Izrada izveštaja i pružanje analitičke i tehničke podrške komercijali
Naručivanje kancelarijskog i potrošnog materijala
Pravovremeno prosleđivanje informacija nadređenima
Ažuriranje i praćenje procedura koje regulištu radne procese
Vođenje opšte i statusne dokumentacije
Obavljanje ostalih poslova po nalogu rukovodioca
Podnošenje izveštaja po zahtevu rukovodstva firme

Potrebni uslovi:

IV stepen stručne spreme (ekonomska škola) ili VSS (ekonomski smer)
Znanje rada na računaru, u okviru paketa Microsoft Office (obavezan Excel)
Poznavnje engleskog jezika
Posedovanje radne i organizacijske sposobnosti
Komunikativnost i izražen timski duh
Minimum 1 godina radnog iskustva
Da nije krivično kažnjavan
Vozačka dozvola B kategorije prednost
Prijave slati isključivo elektronski.

Rok za konkurisanje: 04.04.2017.

Pregledano: 2013 puta