0

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na Forma Ideale u Kragujevac (Poslato na 28-03-2017)

Forma Ideale

Pozicija:

KOMERCIJALISTA
Kragujevac

Opis posla:

Redovni obilazak i pregovaranje sa kupcima van područja Srbije, a na zaduženom tržištu
Kontakti u cilju pridobijanja novih kupaca i održavanje odnosa sa postojećim uz negovanje dugoročne saradnje
Obezbeđivanje stalne prisutnosti proizvoda na tržištu i stalni rad na održanju dobrog imidža firme
Vršenje analize tržišta (opšte informacije, tržišni potencijal za date proizvode, distributivni kanali, struktura cena, analiza konkurencije)
Učestvovanje u izradi plana prodaje, praćenju realizacije proizvoda, naplate i isporuke robe
Uslovi za prijavu:

VSS
Poznavanje rada na računaru (MS Office)
Obavezno poznavanje engleskog jezika (C2 nivo)
Poželjno poznavanje nemačkog i francuskog jezika (B2 nivo)
Minimum 3 godine iskustva u prodaji
Vozačka dozvola B kategorije
Lične sposobnosti:

Fokusiranost na rezultat
Komercijalno razmišljanje
Komunikativnost
Planiranje i organizovanje
Proaktivnost
Timski duh i visoki etički standardi
Ako ispunjavate navedene uslove, a posvećeni ste poslu, spremni na izazove i želite da ostvarite svoje potencijale, pozivamo Vas da nam se pridružite i postanete deo našeg tima. Pružićemo Vam mogućnost profesionalnog razvoja, rad u pozitivnom, dinamičnom i sigurnom okruženju, stručnu obuku i dobre uslove za rad.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na adresu:

Forma Ideale, direkcija za ljudske resurse,
Skladišni centar 13, 34000 Kragujevac

ili elektronskim putem do 12.04.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale

Pregledano: 1988 puta