0

Aplikacija

Projektant - Elektro inženjer Puno radno vreme

na Set d.o.o. u Šabac (Poslato na 04-05-2017)

Set d.o.o.

Preduzeće za inženjering, konsalting, projektovanje i izgradnju “SET” d.o.o. osnovano je u novembru 2003. godine sa ciljem da obavlja poslove planiranja, projektovanja i izgradnje građevinskih objekata u oblasti visokogradnje, od stambenih i stambeno – poslovnih, pa sve do industrijskih objekata, , oblasti niskogradnje, od puteva do složenih infrastrukturnih objekata, kao i u oblasti hidrogradnje.

Zbog povećanog obima posla SET d.o.o. otvara nova radna mesta u projektnom birou. Idealni kandidati su svi kojima je projektovanje izazov, imaju izražen timski duh, skloni su kreativnom razmišljanju i otvoreni su za nove i slobodne tehnologije. Ukoliko se prepoznajete, prijavite se za jedno od otvorenih radnih mesta i učestvujte u razvoju proizvoda koji omogućavaju svakodnevicu lakšom i dinamičnijom…

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Projektant – Elektro inženjer
Šabac

Potrebni uslovi:

VII stepen, elektrotehnički fakultet, smer automatika ili energetika
Poželjno radno iskustvo u struci na poslovima projektovanja elektro instalacija i elektro motornih pogona i kontrolnih sistema
Poznavanje AutoCAD, poželjno Revit
Poznavanje engleskog jezika
Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

Projektovanje elektro instalacija, elektromotornih pogona i kontrolnih sistema automatizacije, u skladu sa važećim propisima, standardima, preporukama i tehničkim normativima
Pružanje stručne podrške prilikom izvođenja i puštanja u rad projektovanih sistema
Analiza i izrada projektne dokumentacije
Izrada tehničke dokumentacije

Nudimo:

Pozitivnu i radnu atmosferu
Rad na različitim i izazovnim problemima
Mogućnost stalnog zaposlenja
Rad na velikim projektima

Rok za konkurisanje: 18.05.2017.

Skoro postavljeni poslovi Set d.o.o.

Pregledano: 1148 puta