0

Aplikacija

Referent prijemne kontrole Puno radno vreme

na Forma Ideale u Kragujevac (Poslato na 09-05-2017)

Forma Ideale

Referent prijemne kontrole
Kragujevac

Opis posla:

vrši kontrolu ulaznih sirovina u skladište
vrši kontrolu ulaznih sirovina i poluproizvoda u proizvodni proces
kontroliše označenost i pravilnost skladištenja sirovina i poluproizvoda u skladištu i proizvodnom pogonu
vrši kontrolu primene internih uputstava i pravila u skladištima i proizvodnom pogonu
sačinjava izveštaje o neusaglašenim sirovinama i poluproizvodima
predlaže korektivne mere

Uslovi za prijavu:

poželjno radno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
minimum SSS mašinsko – tehničke struke
poznavanje rada na računaru MS Office
poželjan kurs za uvođenje kontrole kvaliteta po ISO 9001
izražene sposobnosti za organizovan i precizan rad
Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju pošalju na adresu: Forma Ideale, direkcija za ljudske resurse, Skladišni centar 13, 34000 Kragujevac ili elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 24.05.2017.

Skoro postavljeni poslovi Forma Ideale

Pregledano: 1376 puta