0

Aplikacija

Inženjer transporta, logistike i održavanja radnih mašina Puno radno vreme

na IGM Mladost u Leskovac (Poslato na 29-05-2017)

IGM Mladost Leskovac

Kompanija ”Mladost“ sa svojim fabrikama u Leskovcu, Vlasotincu i Topličkoj Maloj Plani, jedan je od najznačajnijih proizvođača keramičkih crepova i blokova za zidanje.

Stvaranje uspešne poslovne tradicije, koje je počelo pre više od sto godina- davne 1911.godine, prepoznaje se u funkcionalnim i savremeno dizajniranim proizvodima, koji su sinononim dugotrajnosti i kvaliteta, bez kojih se danas gotovo ne može zamisliti savremena gradnja ne samo u Srbiji već i zemljama u regionu.

Osim ulaganja u modernizaciju tehnološkog procesa , “Mladost“je u svojoj poslovnoj strategiji orijentisana i na ulaganja u svoj najznačajniji resurs- mladu i obrazovanu radnu snagu spremnu da odgovori svim zahtevima i budućim izazovima.

Kompanija raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Inženjer transporta, logistike i održavanja radnih mašina

Potrebne kvalifikacije:

Visoka stručna sprema – Dipl. mašinski inženjer (Proizvodni smer, smer transportna tehnika i logistika, saobraćajno mašinstvo)
Poželjno radno iskustvo na odgovarajućim poslovima održavanja radnih mašina (utovarivači, bageri, buldožeri)
Znanje engleskog jezika
Rad na računaru (MS Office, AutoCAD)
Vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

Organizacija, koordinacija i rukovođenje poslovima transporta i logistike
Upravljanje transportnom i saobraćajnom tehnikom
Učestvovanje u izradi planova angažovanja radnih mašina
Organizacija i upravljanje sektorom održavanja radnih mašina
Koordinacija nabavke rezervnih delova i kontrola servisnih usluga i usluga održavanja radnih mašina

Očekujemo:

Spremnost za timski rad i samostalno odlučivanje uz preuzimanje odgovornosti
Sistematičnost, stručnost u radu i spremnost na dalje usavršavanje

Nudimo:

Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme

Vaše biografije sa obaveznom fotografijom možete poslati elektronskim putem. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uslove konkursa neće biti razmatrane. Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati na email: aleksandar.jovic@mladost.co.rs

Rok za konkurisanje je 30 dana od dana objavljivanja.

Pregledano: 1679 puta