5

Aplikacija

Lice za Bezbenodst i zdravlje na radu Puno radno vreme

na VMT Zaštita i konsalting u Jagodina (Poslato na 12-06-2017)

Uslovi

VII stepen stručne spreme, zaštite na radu ili tehničke struke
Položeni stručni ispiti: Bezbednost i zdravlje na radu i Protivpožarna zaštita
Poželjno radno iskustvo u ovoj oblasti
Znanje engleskog jezika
Poznavanje rada na računaru
Vozačka dozvola B kategorije
Tri izvršioca: Jagodina, Kragujevac i Beograd

Opis poslova

Organizuje, sprovodi i unapređuje oblasti BZR i ZOP
Izrađuje normativna akta iz oblasti BZR i ZOP
Vrši kontrolu i daje savete poslodavcu u planiranju, izboru, korišćenju i održavanju sredstava za rad, opasnih materija i sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu;
Priprema i sprovodi osposobljavanje zaposlenih za bezbedan i zdrav rad i iz oblasti ZOP
Sprovodi postupak procene rizika
Obavlja i sve ostale stručne poslove u skladu sa zakonskim i podzakonskim aktima koji definišu oblasti BZR i ZOP

Prijave sa kratkom biografijom poslati do 01.07.2017. na adresu vmtjagodina@gmail.com

Skoro postavljeni poslovi VMT Zaštita i konsalting

Pregledano: 1239 puta