0

Aplikacija

Lekar specijalistu dermatovenerologa Puno radno vreme

na GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD u Beograd (Poslato na 13-06-2017)

Lekar specijalistu dermatovenerologa

Oglas važi od: 09.6.2017.

GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE
I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD
Beograd, Džordža Vašingtona 17
11000 Beograd, Gundulićev Venac 23-25

na određeno vreme, do povratka zaposlene sa trudničkog, odnosno porodiljskog odsustva

USLOVI:
završen medicinski fakultet, položen stručni ispit, položen specijalistički ispit, važeća licenca.

Opis posla:
obavlja stručne poslove u okviru svoje specijalnosti u Zavodu, u stanu bolesnika i na terenu; prati savremena dostignuća iz oblasti dermatovenerologije i pokreće inicijativu za uvođenje novih metoda u radu; vrši zdravstveno-vaspitni rad; vrši edukaciju lekara na specijalizaciji kao i drugih kadrova; obavlja i druge poslove po nalogu šefa Odeljenja, načelnika i direktora Zavoda .

OSTALO:
Radno vreme zaposlenog iznosi 40 sati nedeljno (puno radno vreme). Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na sajtu. Uz prijavu kandidati moraju dostaviti: fotokopiju diplome o završenom medicinskom fakultetu, fotokopiju uverenja o položenom specijalističkom ispitu, fotokopiju važeće licence i biografiju (dokumenta se zadržavaju u arhivi Zavoda). Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Prijave slati na adresu:
Gradski zavod za kožne i venerične bolesti, Beograd
Džordža Vašingtona br. 17, sa naznakom „Oglas za lekara specijalistu dermatovenerologa “.
Kontakt telefon: 324-91-92.

Skoro postavljeni poslovi GRADSKI ZAVOD ZA KOŽNE I VENERIČNE BOLESTI, BEOGRAD

Pregledano: 1148 puta