0

Aplikacija

Programer na CNC mašinama Puno radno vreme

na Orion World u Kragujevac (Poslato na 14-06-2017)

Programer na CNC mašinama

„Orion World“ doo, Kragujevac

Adresa: Gornjomilanovačka 45, Kragujevac

Lice za kontakt: Marina Kostić

Kontakt telefon: 034/ 335 435

E-mail: orion-kg@orion-kg.com

Opis posla: pisanje adekvatnih programa u skladu sa crtežima kupca

Obrazovanje: III i IV sss mašinske struke (operater na CNC mašinama)

Radno iskustvo: obavezno iskustvo u traženom zanimanju – minimum 2 godine

Ostali uslovi rada:

dužina radnog vremena 8 sati dnevno probni rad 3 meseca

Rok za dostavljanje prijava je
13.07.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata
Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju
Više od 1 godine
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Kragujevac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno
Dodatne informacije
Obezbeđen smeštaj

Napomena

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da pošalju poštom, e-mailom, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca.

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano).

Jezik:

Engleski Početni

Skoro postavljeni poslovi Orion World

Pregledano: 1707 puta