0

Aplikacija

KV bravar Puno radno vreme

na MP "7 JULI" u Beograd (Poslato na 16-06-2017)

KV bravar

MP “7 JULI” , AD, Beograd

Adresa poslodavca: ul. Ljube Nedića broj 17 ;Voždovac

Lice za kontakt: Vukićević Radojko

Kontakt telefon: 011 24 61 934

Opis posla: Rad u radionici na izradi, rad na objektima, montaži bravarije .
Uslovi rada i ostali uslovi: Rad na visini, iskustvo na izradi i montaži aluminijumske bravarije .

Рок важења
16.06.2017.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – III степен (3 година)
Радно искуство у занимању
Више од 1 године
Број извршилаца
3
Место рада
Београд-Вождовац
Врста радниг односа / ангажовања
Одређено

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Pregledano: 224 puta