2

Aplikacija

Administrativni asistent Puno radno vreme

na Housing Centar u Beograd (Poslato na 19-06-2017)

Housing Centar, Centar za unapređenje stanovanja socijalno ugroženih grupa, Beograd, Nušićeva 10, za potrebe realizacije projekata namenjenih socijalnoj integraciji Roma, izbeglica i interno raseljenih lica u Srbiji oglašava potrebu za saradnicima sledećih profila:

ADMINISTRATIVNI ASISTENT
Beograd

Opis posla:

Administrativna podrška u planiranju, organizovanju i razvoju svih aspekata projekata u
Realizaciji, priprema dokumenata, prevođenje, komunikacija sa partnerima, saradnja sa Poreskim službama i finansijskim instutucijama, po potrebi odlazak na teren u opštine u Srbiji i ostali poslovi u okviru rada kancelarije:
Administrativni poslovi
Prevodilački poslovi
Poslovi poslovne komunikacije
Pisanje projekata
Izveštavanje

Uslovi:

Završen filološki fakultet – smer engleski jezik i književnost, ili drugi fakultet društvenog smera, zvanje Master ili ekvivalent
Odlično znanje govornog i pisanog engleskog jezika
Rad na računaru i vladanje Ms Office programima
Dobro poznavanje poslova administrativnog asistenta
Radno iskustvo min 2 godine (rad u NVO sektoru smatraće se za prednost)
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije i aktivno vozačko iskustvo
Iskustvo društvenog angažmana i osećanje socijalne odgovornosti
Spremnost za rad na terenu u Srbiji
Lične osobine: Odgovornost, komunikativnost, otvorenost za nove izazove

Trajanje angažmana:

12 meseci, probni period 3 meseca.

Rok za konkurisanje: 27.06.2017.

Pregledano: 238 puta