3

Aplikacija

Menadžer prodaje - komercijalista Puno radno vreme

na Alfa Distribucija d.o.o. u Beograd (Poslato na 19-06-2017)

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, preduzeće Alfa Distribucija d.o.o., sa sedištem u Beogradu Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Menadžer prodaje - komercijalista
Mesto rada: Beograd

Tražimo:

Vrednu i odgovornu osobu za samostalno obavljanje poslova prodaje i marketinga
Opis posla:

Prodaja robe iz našeg asortimana
Redovni kontakti i servisiranje postojećih kupaca
Istraživanje i analiza tržišta, kao i obilasci kupaca na terenu
Pronalaženje novih kupaca, predstavljanje robe iz našeg asortimana i prodaja
Fakturisanje i naplata robe
Izveštavanje o rezultatima prodaje
Uslovi:

Poznavanje asortimana kompjuterske periferije, malih kućnih aparata i LED rasvete
Radno iskustvo u komercijali sličnog asortimana
Vozačka dozvola B kategorije, obavezno iskustvo u vožnji
Iskustvo u radu na računaru
Komunikativnost i smisao za prodaju

Garantujemo:

Kreativan i dinamičan posao u našem timu
Redovnu i stimulativnu zaradu uz mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima
Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti
Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 04.07.2017.

Pregledano: 276 puta