4

Aplikacija

Radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na Elektrolimex d.o.o. u Inđija (Poslato na 14-07-2017)

Elektrolimex d.o.o. je fabrika koja se od 2012., bavi proizvodnjom dimovodnih cevi za peći na čvrsta goriva. Sedište preduzeća se nalazi u Zemunu, dok je proizvodni pogon lociran u Industrijskoj zoni Inđija.

Više o preduzeću možete pogledati na www.elektrolimex.rs

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Radnik u proizvodnji
Mesto rada: Inđija

Uslovi za radnu poziciju:

Minimum osnovno obrazovanje
Odgovornost u radu
Orijentacija ka timskom radu
Spremnost na rad u smenama

Osnovna zaduženja:

Rad na mašinama (za koji će biti izvršena odgovarajuća obuka)
Održavanje čistoće mašina i radnog mesta
Pakovanje i manipulacija gotovim proizvodima
Održavanje proizvodne i ostale opreme
Ostale poslove po nalogu rukovodioca

Nudimo Vam:

Redovna primanja
Mogućnost stalnog zaposlenja

Rok za konkurisanje: 13.08.2017.

Pregledano: 545 puta