3

Aplikacija

Inokorespodent za engleski jezik Puno radno vreme

na Fipos.doo u Beograd (Poslato na 14-07-2017)

Inokorespodent za engleski jezik
Mesto zaposlenja/Lokacija posl: Beograd/Vračar
Stručna sprema: VII1 Visoko obrazovanje (Završen filološki fakultet - engleski jezik)
Opis posla:
 Korespondencija sa komitentima
 Prevod stručne literature
 Kontrola statističkih izveštaja i zapisnika
 Arhiviranje dokumentacije
 Pomoć pri administrativnih poslovima
Uslovi:
 Radno iskustvo najmanje 3 godine
 Poznavanje i aktivno korišćenje MS Office paketa (mail, Word i Excel),
 Napredno znanje engleskog jezika (govor i pisanje)
 Posedovanje radne i organizacijske sposobnosti, komunikativnost i izražen timski duh
Lične karakteristike:
 Odgovornost i posvećenost poslu
 Sposobnost za usvajanje novih znanja i brzo rešavanje zadataka
 Spremnost za preuzimanje inicijative i odgovornosti
 Pedantnost
 Sklonost ka timskom radu
Molimo Vas da aplikacije sa biografijom, slikom i dokazima o ispunjavanju uslova pošaljete elektronski
na mail: posao@fipos.rs .
Kandidati, koji udju u uži krug biće biti pozvani na intervju, kao i kroz testiranje stručnog znanja i
poznavanja engleskog jezika.
Izabranom kandidatu će biti ponuđen probni rad od dva meseca. Ukoliko obe strane budu zadovoljne
nastaviće se saradnja.

Očekujemo Vaše prijave.

Skoro postavljeni poslovi Fipos.doo

Pregledano: 395 puta