0

Aplikacija

Radnici u transportu novca i vrednosti Puno radno vreme

na Inex plus d.o.o. Beograd u Beograd (Poslato na 17-07-2017)

Radnici u transportu novca i vrednosti – 10 izvršioca u Beogradu i Novom Sadu

Opis poslova Radnika pratioca novca i vrednosti:
• Vrši transport i obezbeđenje novca i vrednosti sprovođenjem definisanih bezbednosnih procedura rada i zakonskih odredbi
• Zadužuje i razdužuje oružje prema utvrđenoj proceduri
• Izvršava poslove po dnevnom nalogu pretpostavljenog rukovodioca
• Vrši zaduživanje i razduživanje pošiljki po utvrđenoj proceduri
• Koristi sva raspoloživa materijalna sredstva zaštite u transportu novca i vrednosti
• U stalnom je kontaktu sa neposrednim rukovodiocem
• Prema utvrđenoj proceduri popunjava administrativne obrasce i podnosi dnevne izveštaje
• Obavlja druga zaduženja po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi za kandidate:
• Minimum III stepen stručne spreme
• Vozačka dozvola “B” i “C” kategorije
• Obuka o rukovanju vatrenim oružjem
• Potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi postupak
• Prednost imaju kandidati koji poseduju licencu za obavljanje poslova fizičkog obezbeđenja

Zaposlenima nudimo:
• Siguran posao
• Dobre uslove rada
• Redovnu isplatu

Skoro postavljeni poslovi Inex plus d.o.o. Beograd

Pregledano: 66 puta