0

Aplikacija

Mašinski tehničar Puno radno vreme

na Orion World u Kragujevac (Poslato na 18-07-2017)

Mašinski tehničar

“Orion World “, Kragujevac

Zainteresovani kandidati, radne biografije mogu dostaviti na mejl: orion-kg@orion-kg.com

Opis posla: -Vrši završno kontrolisanje proizvoda u pogonu mašinske obrade po tehničko tehnološkoj dokumentaciji -Donosi odluke o statusu kontrolisanja i ispitivanja u procesu i završnoj kontroli -Daje predloge razrešenja za neusaglašene proizvode -Rad na mermoj mašini

Uslovi rada i ostali uslovi : Radno iskustvo minimum 3 godine na poslovima kontrolora završne kontrole

Рок важења
30.07.2017.
Захтевани ниво квалификација
Средња школа – IV степен (4 година)
Образовање кандидата
Машинство
Радно искуство у занимању
Више од 3 године
Број извршилаца
1
Место рада
Крагујевац
Врста раднoг односа / ангажовања
Одређено

Напомена

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Skoro postavljeni poslovi Orion World

Pregledano: 1403 puta