0

Aplikacija

DIPLOMIRANI INŽENJER GRAĐEVINE - SA ISKUSTVOM Puno radno vreme

na EXTENT d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 26-07-2017)

Forma Ideale d.o.o. objavljuje konkurs za Preduzeće za projektovanje, inženjering i konsalting EXTENT d.o.o. Beograd

DIPLOMIRANI INŽENJER GRAĐEVINE - SA ISKUSTVOM
1 izvršilac

Kragujevac

Opis posla:

Rad u timu odgovornom za investiciono održavanje i izgradnju novih objekata
Organizacija i nadzor nad izvođenjem građevinskih i zanatskih radova
Izrada i sprovođenje tendera i nabavki za izvođenje radova
Vođenje i praćenje poslova na celoj teritoriji Srbije
Poznavanje zakonske regulative iz područja projektovanja i građevinarstva
Predanost i odgovornost u radu i radnom okruženju
Visok stepen samostalnosti u radu i dobre organizacione sposobnosti
Veštine timskog rada, marljivost, komunikativnost
Poznavanje rada na računru - MS Office, AutoCAD…
Vozačka dozvola B kategorije
Angažovanje u punom radnom vremenu
Mogućnost napredovanja u zavisnosti od postignutih rezultata

Uslovi za prijavu:

VSS (mašinski/tehnički fakultet) ili SSS (građevinski tehničar)
Visok nivo poznavanja rada na računaru: MS Office, Autodesk INVENTOR
Znanje engleskog jezika
Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
Odgovornost, poštovanje rokova, preciznost i spremnost za rad u timu

Rok za konkurisanje: 01.08.2017.

Pregledano: 1343 puta