0

Aplikacija

Serviser medicinske opreme Puno radno vreme

na MEDICOM d.o.o. u Šabac (Poslato na 04-08-2017)

MEDICOM d.o.o. Šabac je društvo za spoljnu i unutrašnju trgovinu, koje postoji već 25 godina i trenutno ima preko 70 zaposlenih. Društvo zauzima lidersku poziciju među veledrogerijama i distributerima medicinskog materijala i opreme na tržištu Srbije.

MEDICOM d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

Serviser medicinske opreme
Šabac

Opis posla:

Održavanje i instalacija kompleksne medicinske opreme,
Aplikativne obuke korisnika za rad sa opremom,
Obuka korisnika za rad na medicinsko-informatičkim softverima,
Daljinska podrška korisnicima po potrebi,
Izrada radnih naloga i servisnih izveštaja,
Prodaja potrošnog materijala,
Poručivanje rezervnih delova,
Kontrola medicinske opreme po prijemu,
Rad na terenu.

Uslovi:

Minimum viša stručna sprema (prednost viša elektrotehnička škola, elektrotehnički fakultet, mašinski fakultet i fakultet za informatiku i računarstvo),
Poželjno prethodno radno iskustvo u oblasti medicinske opreme,
Znanje engleskog jezika,
Položen vozački ispit (B kategorija).

Rok za konkurisanje: 18.08.2017.

Skoro postavljeni poslovi MEDICOM d.o.o.

Pregledano: 698 puta