3

Aplikacija

Viljuškarista Puno radno vreme

na LiamDOO u Kovačica (Poslato na 10-08-2017)

Opis posla
Stabilan i dugoročan posao u medjunarodnoj kompaniji
Nudimo posao za vozače viljuškara. Potrebno radno iskustvo i samostalnost u izvršavanju radnih
zadataka u skladu sa propisanim postupcima i procedurama.
Mesto obavljanja posla: Slovačka
Vrsta radnog odnosa: Stalni radni odnos
Zarada: početna od 3,80 € po radnom satu
Kontakt: +381 13 21 02 602
Ponuda od: www.liamdoo.com
Uslovi koje treba da ispunjava zaposleni
Položen ispit za viljuškaristu
Dobra sposobnost orjentisanja
Radno iskustvo : 3 godine
Pozitivan i odgovoran odnos prema radu, spremnost za rad prekovremeno
Pouzdanost ozbiljnost
Dobro zdravstveno stanje
Spremnost za rad u dve smene
Posebne pogodnosti za zaposlene
Rad u stabilnoj i prosperitetnoj medjunarodnoj kompaniji
Stabilna primanja isplacena svakog meseca na vreme , na Vaš račun
Mogucnost sticanja raznih bonusa
Smeštaj placen od strane poslodavca
Obezbedjena ishrana , obrok u toku rada
Ukratko o nama
Liam DOO je moderna kompanija koja obezbedjuje posao na Slovačkom i drugim medjunarodnim tržištima.
Naša ambicija je da budemo Vaš pouzdani poslovni partner.
Saradnja sa nama Vam obezbedjuje:
Isplatu zarada uvek na vreme na Vaš račun
Konsultanti koji se brinu o vama za vreme trajanja radnog procesa
Rešavanje legislativnih pitanja u vezi radnog odnosa
Zahteve za posao sa Vašim CV – jem pošaljite na adresu info@liamdoo.com.
U napomeni obavezno navedite: “za poziciju Viljuškariste”.
Adresa kompanije
Liam DOO
JNA 50 Kovačica
26201 Kovačica
R. Srbija
Kontakt:
Tel: 013 21 02 609
E mail: info@liamdoo.com
www.liamdoo.com

Pregledano: 320 puta