4

Aplikacija

Magacioner Puno radno vreme

na Lift Truck CO d.o.o. u Beograd (Poslato na 16-08-2017)

Lift Truck CO d.o.o. Beograd preduzeće za uvoz, prodaju i servisiranje viljuškara www.still.rs.

Lift Truck Co d.o.o. zastupnik jednog od vodećih proizvođača viljuškara i usluga za unutrašnju logistiku u Evropi. Usled proširenja obima posla i želje da povećamo i unapredimo našu servisnu mrežu objavljujemo konkurs za:

Magacionera
Beograd

Uslovi:

Potrebna stručna sprema: SSS
Prethodno radno iskustvo: minimum 1 godina
Znanje stranih jezika: nije neophodno/engleski će se smatrati kao prednost
Aktivan vozač (dozvola B kategorije)
Ugovor o radu: na neodređeni period sa probnim radom od 6 meseci

Opis zaduženja i odgovornosti:

Prijem robe u magacin (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu)
Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
Vršenje popisa robe u magacinima (Beograd, Kragujevac, Niš, Pirot)
Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme
Održavanje magacinskog prostora
Pakovanje robe
Vođenje magacinskih knjiga
Rad u LogiMind-u i Pantheon-u
Ukoliko ste ambiciozna, odgovorna, samoinicijativna, organizovana i dinamična osoba sa izraženim tehničkim sposobnostima, spremna za intezivan rad na terenu i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja se odlikuje savremenim pristupom poslovanju, onda ste osoba za naš tim.

Prijave sa CV-om isključivo slati elektronskim putem do 30.08.2017.

Skoro postavljeni poslovi Lift Truck CO d.o.o.

Pregledano: 285 puta