66

Aplikacija

Poslovni sekretar / sekretarica Puno radno vreme

na Centar za jezike Eurolingua u Beograd (Poslato na 29-08-2017)

Centru za jezike Eurolingua na Novom Beogradu potreban je:

POSLOVNI SEKRETAR / ICA
Beograd

Zadaci i opis posla:

Odgovaranje na telefonske pozive
Izdavanje računa i predračuna
Vođenje računa o uplatama i isplatama
Vođenje evidencije polaznika (prijem, lični podaci, redovnost uplata, zakazivanje časova)
Prijem i slanje pošte
Priprema, arhiviranje i ažuriranje dokumentacije u saradnji sa knjigovođom
Odgovaranje pisanim i usmenim putem na postavljena pitanja i pružanje potrebnih informacija
Održavanje higijene
Trebovanje kancelarijskog materijala i vođenje računa o zalihama
Obavljanje poslova van sedišta firme
Ostali poslovi po uputstvima nadređenog
Uslovi za kandidate:

Srednja stručna sprema
Iskustvo na sličnim poslovima
Poznavanje rada na računaru – MS Office paketa
Poznavanje i snalaženje u komunikaciji na engleskom jeziku

Profil kandidata:

Komunikativnost i ljubaznost
Organizovanost, samoinicijativa i efikasnost
Odgovornost i ažurnost

Šta nudimo:

Rad u malom i dinamičnom timu
Rad bez pritiska, uz stalnu podršku nadređenog
Rad na duže vreme i mogućnost stalnog zaposlenja
Priliku za usavršavanje i napredovanje
Dokvalifikaciju za dalji rad
Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 13.09.2017.

Pregledano: 438 puta