1

aplikant

Komercijalista Puno radno vreme

na PNEUMO-LOGIC u Stara Pazova (Poslato na 01-09-2017)

PNEUMO-LOGIC je domaća kompanija koja na tržištu uspešno posluje više od 25 godina. Bavimo se proizvodnjom i servisiranjem sistema za klimatizaciju i grejanje autobusa, kamiona i specijalnih vozila. Pored toga smo zastupnici vodećih svetskih brendova u ovoj oblasti Webasto, Eberspaecher, SPAL,Bock....

Zbog proširenja obima posla u oblasti prodaje rezervnih delova tražimo:

Komercijalistu
Stara Pazova

OPIS POSLA:

Prodaja rezervnih delova i opreme za klimatizaciju i grejanje autobusa i kamiona
Izrada i slanje ponuda, predračuna i odgovornost za naplatu
Realizacija prodaje u skladu sa postavljenim ciljevima i politikom kompanije
Održavanje kontakata sa postojećim i potencijalnim kupcima
Koordinacija aktivnosti proizvodnje, prodaje i isporuke
Pronalaženje novih klijenata, razvoj tržišta

POTREBNI USLOVI:

Minimum SSS (prednost tehnički smer)
Iskustvo u prodaji minimum 2 godine (prednost je iskustvo u klimatizaciji i grejanju u autoindustriji)
Poznavanje engleskog jezika je prednost
Poznavanje rada na računaru
Aktivan vozač (B kategorija)

NUDIMO:

Stalno zaposlenje, nakon probnog rada
Rad u stabilnom i respektabilnom preduzeću
Pozitivno radno okruženje
Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Rok za konkurisanje: 15.09.2017.

Pregledano: 412 puta