0

Aplikacija

Menadžer prodaje Puno radno vreme

na Trim d.o.o. u Jagodina (Poslato na 06-09-2017)

Menadžer prodaje

“Trim” d.o.o., Jagodina

“Trim” d.o.o. je vodeća kompanija u Srbiji iz oblasti industrijskog obeležavanja i inspekcije proizvoda. Već 25 godina se bavimo prodajom i servisiranjem uređaja za obeležavanje proizvoda (industrijski štampači – inkjet štampači, laseri, štampači za etikete, etiketirke, barkod štampači), za inspekciju proizvoda (metal i x-ray detektori) i za kontrolu mase proizvoda (automatske kontrolne vage), kao i opremom za kablovsku industriju.

Zbog proširenja obima poslovanja raspisujemo konkurs za poziciju: Menadžer prodaje
Mesto zaposlenja: Beograd, Jagodina Zaduženja:

Izrada, organizacija i sprovođenje plana prodaje Održavanje i unapređivanje odnosa sa postojećim klijentima Uspostavljanje saradnje sa novim klijentima Obilazak potencijalnih kupaca na terenu i prezentacija ponude preduzeća Ugovaranje posla, sastavljanje ponuda i ugovora i praćenje realizacije do naplate Izrada nedeljnih i mesečnih izveštaja o aktivnostima i rezultatima Koordinacija saradnje sa domaćim i ino dobavljačima Saradnja sa drugim odeljenjima u preduzeću Uslovi rada i ostali uslovi:

Završen fakultet
Poželjno iskustvo u B2B prodaji
Napredne veštine prodaje, pregovaranja i prezentacije
Odlično znanje rada na računaru (MS office)
Aktivno znanje engleskog jezika
Vozačka dozvola (B kategorija), aktivan vozač
Važeći pasoš Trim Vam nudi:
Profesionalnu obuku i stručno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
Mogućnost napredovanja i priliku da budete deo dinamičnog i kreativnog okruženja
Stimulativnu zaradu i bonuse
Način prijave

Radnu biografiju poslati isključivo na hr@trim.rs sa naznakom “NSZ konkurs” najkasnije do 25. septembra 2017. godine.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok važenja
25.09.2017.
Zahtevani nivo kvalifikacija
Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata
Organizacione nauke , Ekonomija, finansije i osiguranje , Menadžment i biznis
Radno iskustvo u zanimanju
Nije bitno
Broj izvršilaca
2
Mesto rada
Beograd, Jagodina
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Neodređeno
Vozačka dozvola
B – Obavezno

Napomena

Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Jezik:

Engleski Srednji

Računarske veštine:

Obrada tabela – Excel Srednji
Power point Srednji
Obrada teksta – Word Srednji
Internet Srednji

Pregledano: 1445 puta