0

Aplikacija

Higijeničar/ka Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 13-09-2017)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz oblasti održavanja higijene potražuje kandidate za radnu poziciju:
Higijeničar/ka
Opis posla:
• Čišćenje poslovnih i stambenih objekata
• Puno radno vreme, skraćeno ili pola radnog vremena
Uslovi:
• Uredna i odgovorna osoba
• Poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Nudimo:
• Fleksibilnost u radu
• Redovnu isplatu
• Platu od 19.000-25.000 dinara u zavisnosti od radnog vremena

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: office.partners.orka@gmail.com

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/331 3 666
Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 54 puta