0

Aplikacija

Šef operative Puno radno vreme

na C.R.A.M. Solutions d.o.o. u Beograd (Poslato na 14-09-2017)

C.R.A.M. Solutions d.o.o.

Kompanija C.R.A.M. Solutions d.o.o. iz Beograda, koja se bavi izvođenjem svih građevinskih radova, raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Šef operative

Beograd

Opis posla:

Planiranje, organizovanje i koordinacija rada na gradilištima;
Sprovođenje zakona, propisa, mera zaštite i bezbednosti na radu;
Priprema i vođenje tehničko-finansijske dokumentacije u toku građenja;
Kontrola rezultata poslovanja gradilišta;
Komunikacija sa predstavnicima investitora.

Uslovi:

Obrazovanje tehničkog smera (završen građevinski fakultet, minimum viša građevinska škola);
Minimum dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
Znanje engleskog jezika;
Rad u programima (MS Office, ACAD, MS Project);
Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo:

Redovnu zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rezultata rada;
Pozitivno radno okruženje;
Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja.

Rok za konkurisanje: 28.09.2017.

Prijave slati na email: office@cram.rs

Pregledano: 55 puta