1

aplikant

KOMERCIJALISTA - BREND MENADŽER KOZMETIKE ZA KOSU Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 14-09-2017)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog klijenta kompaniju DAMB, koja se bavi distribucijom kozmetike za kosu, potražuje kandidate za radnu poziciju:
KOMERCIJALISTABREND MENADŽER KOZMETIKE ZA KOSU

Opis posla:

  • Direktna prodaja frizerskim salonima svetski poznatog brenda Maroccanoil
  • Rad u kancelariji i na terenu

Uslovi:

  • Iskustvo u komercijalnim poslovima (poželjno sa frizerskim salonima)
  • Minimum SSS
  • Obrazovanje iz oblasti prodajnih veština (kod prethodnih poslodavaca ili samostalno)
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Profil kandidata:

  • Komunikativan, istrajan, samouveren, samoinicijativan, odgovoran, timski igrač, lojalan…

Nudimo:

  • Plata – fiksni deo + procenat
  • Prijem na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
  • Vozilo firme
  • Mobilni telefon firme

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: hr@partners-orka.co.rs
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683-486 ili 060/331 3 666
Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 196 puta