0

Aplikacija

Šef računovodstva Puno radno vreme

na HUTCHINSON u Ruma (Poslato na 20-09-2017)

Šef računovodstva

Oglas važi od: 20.9.2017.

„HUTCHINSON“ DOO RUMA
Ruma, Industrijska 71
tel. 069/1112-756
e-mail: biljana.zivanov@hutchinson.com.world

Opis posla:
obračun PDV-a, izveštavanje prema grupi, izrada budžeta i forkasta, knjiženje faktura, cash flow izveštaji, saradnja sa bankama.

USLOVI:
ekonomista, VI i VII stepen stručne spreme; radno iskustvo minimum 2 godine na rukovodećim pozicijama u sektoru finansija; poželjno u industriji/proizvodnji; poznavanje rada na računaru MS Office paket - obavezno, SAP - poželjno, znanje engleskog jezika (viši nivo). Dužina radnog vremena 8 sati dnevno, rad u smenama, probni rad 6 meseci. Trajanje konkursa: do popune. Zainteresovani kandidati mogu svoje radne biografije da dostave putem mejl adrese ili da se jave na kontakt telefon poslodavca (Biljana Živanov).

Skoro postavljeni poslovi HUTCHINSON

Pregledano: 3223 puta