0

Aplikacija

Građevinski inženjer - rukovodilac montaže Puno radno vreme

na Unipromet d.o.o. u Čačak (Poslato na 12-10-2017)

Unipromet d.o.o.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca bb je vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji.

Zbog upražnjenog radnog mesta oglašava konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto:

Građevinski inženjer - rukovodilac montaže

1 izvršilac

puno radno vreme, određeno 12 meseci sa mogućnošću prelaska na neodređeno

Opis poslova:

Planira i organizuje rad na gradilištima na putevima i mostovima gde se ugrađuje zaštitna ograda;
Vodi evidenciju i vrši obračun zarada radnicima po učincima na terenu;
Obilazak i snimanje deonica za montažu;
Vodi građevinsku dokumentaciju i izrađuje dnevne izveštaje;
Pravi situacije sa specifikacijom ugrađenih elemenata;
Sarađuje za ovlašćenim licima investitora i nadzornim organom;

Uslovi:

Minimalno 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
VI ili VII stepen građevinskog fakulteta
Licenca odgovornog izvođača radova – 410 – 415 (niskogradnja)
Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
Aktivno znanje bar jednog stranog jezika

Prijavu na oglas dostaviti elektronski ili na adresu:

dejan.ciric@unipromet.co.rs

Bulevar oslobodilaca bb Konjevići

32000 Čačak

Rok za konkurisanje: 31.10.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Unipromet d.o.o.

Pregledano: 67 puta